Organy Accent

Organy ACCENT to w pełni nowe instrumenty, które bazują na długoletnim doświadczeniu w budowie klasycznych organów. Ta tradycja, wysoka jakość dźwięku oraz umiejętności rzemieślnicze są teraz dostępne w organach ACCENT i zbudowane na w pełni nowej platformie cyfrowego wytwarzania dźwięku.

Instrumenty ACCENT są produkowane całkowicie w nowoczesnym i w pełni wyposażonym warsztacie, włączając w to stoły gry, klawiatury pedałowe, ławki organowe i wiele innych mechanicznych i elektrycznych komponentów. Są rezultatem bogatej wiedzy i umiejętności wysoko wykwalifikowanych inżynierów, długoletniego doświadczenia przy budowie klasycznych organów i integracji produkcji naszych instrumentów przy użyciu infrastruktury produkcyjnej odnoszącego sukcesy słoweńskiego przedsiębiorstwa.

Organy ACCENT są opracowywane i budowane by zachwycić organistów wysokiej jakości materiałami do wykonania stołu gry i wybitną jakością dźwięku. Są wyposażone w nowatorskie urządzenia pomocnicze i funkcje. Każdy rejestr, każdy kanał dźwiękowy jest dopasowany do indywidualnego gustu właściciela, jak również przestrzeni akustycznej – od prywatnych mieszkań do wielkich kościołów.

Każde organy ACCENT oferują tak pełną standardową specyfikację, jaką ciężko znaleźć w innych organach, jak również wiele funkcji i części dodatkowych, za które zwykle trzeba dodatkowo zapłacić.

Serdecznie zapraszamy do doświadczenia doskonałego dźwięku organów Accent, ich unikalnych właściwości, doskonałych standardów jakościowych i dźwiękowej elastyczności.

Katalog PDF organów ACCENT

 

Seria Grandioso

 

Seria Festoso

 

Seria Maestoso