Organy Allen

PKMuz Allen Organs Organy firmy Allen

 

 

Allen Organ Company - O nas

Kiedy wierni wyrażają swoją wiarę poprzez muzykę, jest tylko jeden instrument, zdolny wydać brzmienie tak czyste, wieczne 
i żywiołowe, jak to co świętują, to organy. Majestatyczny dźwięk organowej muzyki zawsze będzie brzmieniem oddania Bogu. To dźwięk, który ogarnia wiernych falą o sile symfonii. To dźwięk, który przejmuje każdego dreszczem i przenika w głąb serca. To dźwięk, który może równać się z duchem uwielbienia Boga. To dźwięk organów firmy Allen.

Nasze poświęcenie i zaangażowanie by produkować wyjątkowe instrumenty idzie w parze z naszym zaangażowaniem w nieprześcignioną i długotrwałą opieką nad klientami. Zakup organów jest ważną inwestycją dla każdej parafii. Dzięki najwyższej jakości i niezawodności organów Allen oraz firmowej obsłudze, możesz przekształcić swój wydatek w niezrównaną wartość i brzmienie.

Najwyższa jakość, najlepsze wykonanie, zaawansowana technologia… to przymioty instrumentów firmy Allen. Instalując ponad 80 000 instrumentów na całym świecie, firma Allen wprowadza innowacyjność na miarę XXI-szego wieku.

 

Główna Siedziba Oddziału ds. Handlu Międzynarodowego znajduje się w mieście Macungie, stan Pensylwania, w USA. Ośrodek ten gości tysiące zwiedzających ze Stanów Zjednoczonych oraz z całego świata. Znajduje się tam tzw. Hall / Sala Oktawy i audytorium na 400 osób. Każdego roku odbywają się tu otwarte koncerty na organach firmy Allen.

W tej to siedzibie mieści się też Muzeum i Sala Pamięci Jeroma Markowitza. Jest to miejsce przedstawiające także całą historię firmy Organy Allena. Umieszczone są tu instrumenty reprezentujące technologiczne przemiany w czasie powstawania i rozwoju organów bez zastosowania piszczałek. Muzeum jest otwarte za umówieniem od poniedziałku do piątku od 09:00 do 15:00. Aby umówić wizytę w muzeum prosimy o kontakt na adres e-mail aosales @allenorgan.com na stronie „Allen International Sales Headquarters.”

Sprzedaż Organów Allena przeprowadzana jest przez sieć lokalnych reprezentantów firmy. Przeszli oni intensywny kurs obejmujący zagadnienia instalacji, obsługi i innych technicznych zagadnień dotyczących naszych instrumentów. Nasza firma jest reprezentowana w całych Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie, Afryce, Południowej Ameryce i Azji. Aby uzyskać więcej informacji o biurze blisko Twojego miejsca zamieszkania, prosimy wyślij do nas e-mail.

 

Serwis Organów Allena

Niezawodność organów firmy Allen jest wprost legendarna. Nasze instrumenty nie wymagają okresowych przeglądów czy strojenia. Każdy instrument ma 10-cio letnią gwarancję na części. W mało prawdopodobnym przypadku, gdyby nasz instrument wymagał serwisu, będzie on wykonany przez specjalistów z firmy Allen. Nasi reprezentanci posiadają części zapasowe w swoich siedzibach. Nasza technologia podzespołowej budowy organów zapewnia szybki i bezbolesny serwis, bez konieczności przestojów.

 

Obsługa klientów

Komunikacja i współpraca między klientami i firmą Allen nie kończy się po zainstalowaniu instrumentu. Nasza firma jest bardzo zaangażowana i utrzymywanie długotrwałych związków z klientami by zapewnić ich satysfakcję i zadowolenie na długo po tym jak instrument jest zainstalowany.

Każdy instrument firmy Allen Organ jest zbudowany w naszej fabryce w Macungie, w Stanie Pensylwania, w USA. Mamy do dyspozycji największą na świecie fabrykę produkującą organy. Tworzymy podzespoły i części, które inni producenci odkupują od pośredników. Nasza niecodzienna organizacja produkcji zapewnia, że firma Allena oferuje instrumenty o niezrównanej jakości, w atrakcyjnych cenach. Także zapewnia to dostępność części zamiennych dla wszystkich modeli.

Zapraszamy na wirtualną wizytę w naszym ośrodku, by mogli państwo zobaczyć sekret legendarnych dla swojej wartości, jakości
i niezawodności organów firmy Allen.

 

Zobacz także:            Historia organów Allen

                      Dlaczego organy Allen ?