Relacja z targów SacroExpo 2011

W dniach 13-15 czerwca 2011 roku, odbyły się targi sakralne SacroExpo. Nasza firma uczestniczyła w tej edycji targów, przedstawiając cztery z szerokiej oferty instrumentów firmy ALLEN. Były to modele CHAPEL CF-2A, BRAVURA L4 i L9 oraz QUANTUM Q300. Instrumenty te to najwyższa jakość dżwieku, najnowsze technologie cyfryzacji i przekazu dżwięku, stylistyka budowy kontuarów. Organy firmy ALLEN były doceniane przez szerokie grono odwiedzających nasze stoisko, tak przez melomanów muzyki organowej jak i przez zawodowych organistów.

Doceniono starania naszej firmy, by szerokie grono zainteresowanych mogło usłyszeć i docenić organy ALLEN o których tak wiele dobrej opini słyszano.

Na naszym stoisku, można było również zobaczyć wykonany przez naszą firmę prospekt piszczałkowy, którego to forma stylistyczna jest jedną z wielu realizacji, które można wykonać w kościele.

Relacja z targów ukazała się w dniu 13.06.2011 r. w serwisie informacyjnym TVP INFO, gdzie można było zobaczyć nasze stoisko i posłuchać brzmienia organów ALLEN.

http://www.tvp.pl/kielce/informacyjne/informacje/wideo/13062011-godz-1830/4699047

Przedstawiamy również galerię zdjęć :